לכל שאלה נשמח לעמוד לרשותכם!

popup

צור קשר

חייגו 072-3311287 למידע נוסף או השאירו פרטים לחזרה

שם(חובה)

בוטקה שומר – עמדת שמירה ניידת יבילה

מבנה שומר / עמדת שמירה או כפי שמכונה בפי כל "בוטקה" הינו אחד מהמוצרים המבוקשים בעולם המבנים היבילים. המבנה קטן, קל והצורך בו גדול. רבים ממבני השומר בארץ הינם יבילים, אך הם גם איכותיים ונשמרים לאורך שנים.

בוטקה שומר - עמדת שמירה ניידת יבילה

התאמות מבנה נייד לפי דרישה

נראות מבנה השומר לרוב מהווה מרכיב חשוב מאחר והוא נמצא בחזית המקום לו הוא שייך. אנו יודעים לבצע התאמות במבנה לפי צרכי הביטחון ולבצע הכנות למערכות אבטחה שונות המותקנות במבנה. אצלנו מקפידים על כל ההכנות בשלב הביצוע כך שהמבנה נשאר נקי ואסטטי לאורך שנים.

ניתן לעשות מבני שומר ממגוון חומרים, כגון מפנל מבודד, מלוחות גבס, מבטון ועוד. כמו"כ ניתן להוסיף למבנה אלמנטים שונים כגון חלונות ממוגני ירי, חיפויי אבן לקירות המבנה, חלונות צפייה גדולים לתצפית נוחה על שטח גדול עבור השומר ועוד. על קירותיו החיצוניים של מבנה השומר ניתן להתקין מצלמות אבטחה, פנסים חזקים או פרוז'קטורים ועוד. ניתן לאבזר את מבני השומר אף בשירותים, מטבחון וכיוצ"ב בכדי שניתן יהיה לשהות בהם זמן רב ובנוחות מירבית.

בוטקה שומר

איכות ורמת הבידוד של המבנה חשובים אף הם, זאת מאחר שבמבנה ישנה נוכחות קבועה בכל או ברוב שעות היממה ואיכות בידוד או איכות חומר שאיננה טובה באים לידי ביטוי ברמת הנוחות של המאבטח השוהה בו.
מבני השמירה של חברת "ענבה" הינם מבנים מעולים בעלי קונסטרקוציית קשיחות ומיוצרים מחומרים מבודדים הנותנים מענה לצרכיו של המאבטח.

לדוגמה מבנה שומר 1.45 מ' * 1.45 מ' כולל מזגן במחיר 11,000 ש"ח + מע"מ

*רצוי להתעדכן בעמוד המחירון (לחצו כאן למעבר לעמוד מחירון) במחירים המדויקים נכון להיום או לחייג אלינו 072-3311287

בוטקה שומר - מבנה יביל

איכות המבנה ורמת הבידוד

איכות המבנה ורמת הבידוד חשובים אף הם זאת מאחר שבמבנה ישנה נוכחות קבועה בכל או רוב שעות היממה ואיכות בידוד או איכות חומר שאיננה טובה באים לידי ביטוי ברמת החיים של המאבטח השוהה בו.

מבני השמירה של חברת "ענבה" הם מבנים מעולים בעלי קונסטרקוציית קשיחות ומיוצרים מחומרים מבודדים הנותנים מענה לצרכיו של המאבטח.

מבנה שומר יביל בכפר אדומים 12 מ"ר:

מבנה שומר יביל בכפר אדומים 12 מ"ר

מבנה שומר יביל בים בקיבוץ מגדל עוז 19 מ"ר:

מבנה שומר יביל בים בקיבוץ מגדל עוז 19 מ"ר

 

לכל המיזמים לדוגמה של עמדת שמירה ניידות »

חייגו 072-3311287 למידע נוסף או השאירו פרטים לחזרה

שם(חובה)

נגישות
לחצו לחיוג